O nás

Puzzle online

 Nabízíme vám online puzzle s motivem táborové pohlednice. Chvíli počkejte, až se puzzle načte. Po té už stačí jenom přesouvat jednotlivé dílky a sesazovat je správně vedle sebe. Přejeme příjemnou zábavu při sestavování pohlednice, kterou jsme posílali z letního tábora v letošním roce.

Čtrnáct táborů v týpí

Publikace Tábory rodičů a dětí v týpí

V roce 2011 jsme vydali útlou knížečku, která mapuje deset táborů v týpí pro rodiče a děti. Každému táboru je věnovaná jedna plnobarevná dvojstrana. Prolistujte si ji online. Knížka byla vydána ve vlastní režii.

Jak to začalo

Skupina rodičů a dětí vznikla na základě letního stanového tábora v týpí v roce 2001. Tábořili jsme tehdy v kouzelném údolí řeky Dyje, pod Bílým Křížem. Kompletní vybavení tábora nám zapůjčil junácký oddíl z Třebíče - Žlutá ponorka. Mnozí tento typ tábora prožili poprvé. 

Sobotní akce

Rodiny, které se účastní letních táborů v týpí, pořádají během roku také sobotní akce. Termínovka akcí se zpravidla sestaví na táboře. Rodina, která je na řadě, akci vymyslí, připraví, zařídí vše potřebné, rozešle pozvánky a podnik také vede.