Pro volný čas

Puzzle online


Klikni na obrázek a hrej. Puzzle se ti otevře v novém okně. Stačí ho po hře zavřít a vybrat si nový obrázek.
Přejeme příjemnou zábavu.

Obrázkové sudoku

Připravili jsme pro vás drobnou kratochvíli. Sudoku jistě znáte. Naše sudoku však nemá klasické číslice, ale obrázky. O to víc je zábavnější pro děti. Zároveň si trochu procvičíte práci s nůžkami a lepidlem. Stáhněte si některou sudoku z přílohy a puste se do toho.

Stáhněte si pexesa

Nabízíme vám ke stažení dvě pexesa. Jedno s přírodními motivy, druhé s motivy táboření v týpí. Můžete je hrát samostatně nebo je libovolně míchat do sebe. Pokud chcete kvalitnější provedení, nalepte si je na dřevěné čtverečky z překližky. Pexesa najdete v příloze.  Fajn zábavu.
 

Příběhy psané do kamene

V roce 2002 jsme pořádali etapovou soutěž pro veřejnost. Dnes vám ji nabízíme jako podnět k řadě dobrodružných výprav za tajemnými kameny. Ideální pro jednodenní výlety určené například rodinám nebo dětským kolektivům.

Příběhy psané do kamene II

V roce 2002 jsme vás pozvali k putování za osmi kameny našeho kraje poprvé. Podobná putování jsme vám nabídli i v roce 2008 ve druhém pokračování.  Soutěž sice skončila, ale to vám však nemusí bánit za kameny vyrazit jen tak pro radost.

Netradičně památkami Unesco

Zveme vás na netradiční putování třebíčskými stínadly. Vyzkoušejte si jak dobře znáte zákoutí a uličky židovské čtvrti. Podaří se vám vyluštit tajenka, kterou jsme pro vás připravili. Vydejte se po stopách malé etapové hry ve městě, kterou jsme pořádali v roce 2005.

Pexeso online

Připravili jsme pro vás dvě mini pexesa. Můžete si je zahrát on line.